Úvod do zásad ochrany soukromí

Uvědomujeme si význam ochrany osobních údajů a soukromí našich zákazníků a uživatelů webové stránky pizzeriasansevero.cz. Respektujeme vaše právo na ochranu vašich osobních údajů a zavazujeme se chránit informace, které nám poskytnete při používání našich služeb. Tento dokument 'Zásady ochrany soukromí' vysvětluje, jak sbíráme, používáme a ochraňujeme vaše informace, stejně jako vaše práva v souvislosti s těmito údaji.

Shromažďování a využití osobních údajů

Osobní údaje shromažďujeme za účelem zlepšení našich služeb, pro komunikaci s vámi, plnění vašich objednávek a pro marketingové aktivity. Mezi údaje, které můžeme shromažďovat, patří vaše jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo a adresa pro doručení. Používáme tyto údaje v souladu s příslušnými právními předpisy a garantujeme, že budou ochraňovány před neoprávněným přístupem či zneužitím.

Zabezpečení a ochrana údajů

Budeme podnikat veškeré nezbytné kroky k zabezpečení vašich údajů a k ochraně vašeho soukromí. Používáme řadu bezpečnostních technologií a procedur, které nám pomáhají chránit vaše osobní údaje od neoprávněného přístupu, použití nebo zveřejnění. Budeme dále aktualizovat a přezkoumávat naše bezpečnostní opatření, aby byly v souladu s nejnovějšími technologiemi.

Vaše práva

Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, opravu či smazání těchto údajů, a také omezení nebo námitky proti jejich zpracování. Kdykoli máte možnost aktualizovat své preference ohledně zpracování vašich údajů nebo odvolat svůj souhlas s jejich použitím. Vaše žádosti budeme řešit s nejvyšší prioritou a respektem.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů nebo obav ohledně zásad ochrany soukromí se můžete obrátit na majitele stránky, pana Jakuba Šimánka, na emailovou adresu [email protected] nebo na poštovní adresu Klatovská 200, 301 00 Plzeň, Česká republika. Jsme zde, abychom vám poskytli potřebnou podporu a reagovali na vaše dotazy.

  • 0 Komentáře
Napsat komentář